Fullentegre’ye eklenen tüm ürünler anında akakce.com da yayınlanmaya başlar ve aynı saniyede güncellenir. Akakçe mağazanızdan gelen siparişler Akakçe entegrasyonu ile aynı anda Fullentegre paneli üzerinde görebilirsiniz.

Marketing Tips And Tricks For Your Website

Akakce.com pazaryerindeki mağazanızı Akakçe entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi Fullentegre paneli üzerinden yönetebilir ve siparişlerinizi Fullentegre Akakçe entegrasyonu ile Akakçe mağazanıza gelen siparişlerinizi Fullentegre paneli üzerinden kolaylıkla görebilirsiniz.
Akakçe entegrasyonu ile Fullentegre paneli üzerinden sınırsız ürünlerinizi yayınlayabilirsiniz.
Akakçe entegrasyonu ile varyantlı ürünlerinizi de Fullentegre paneli üzerinden düzenleyebilir ve ilan açabilirsiniz. Fullentegre sizin yerinize Akakçe entegrasyonu ile stoklarınızı takip eder. Diğer pazaryerlerindeki ürünlerinizle stoklarınızı senkronizasyonunu sağlar.

Fullentegre Akakçe Entegrasyonu ile;

Ürünlerinizi mağazanızda otomatik listeleyin, Siparişlerinizi tek ekrandan yönetin, Tek tıkla kargo etiketi oluşturun, Tek tıkla fatura çıktısı alın,Ürünleriniz otomatik güncellensin, Akakçe mağazanızın stokları diğer mağazalarınızla senkronize olsun, Fiyat ve kargo kuralları belirleyin.