Fullentegre’ye eklenen tüm ürünler anında Amazon.com’da yayınlanmaya başlar ve aynı saniye içinde güncellenir. Amazon mağazanızdan siparişleri Amazon entegrasyonu ile aynı anda FullEntegre panelinde görebilirsiniz.

eticaret

Fullentegre üzerinden Amazon Entegrasyonu için bağlantı ekleyebilir ve yeni ilan açabilirsiniz. Fullentegre’ye eklediğiniz ürün amazon kataloğun da olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer Fullentegre’ye yüklemiş olduğunuz ürün Amazon kataloğunda mevcut ise ürünün kodunu kopyalamanız gerekiyor. Fullentegre içerisinde ürünün sağ tarafında bağlamış olduğunuz Amazon mağaza ikonuna tıklayıp yeni ilan/ bağlantı ekle alanına tıkladığınız da açılan pencereye kopyalamış olduğunuz Asin kodunu yapıştırıp Fiyat ve Kargoya verilme süresini girip kaydet diyerek işlem sağlamalısınız. Bu noktada ürün sizinse sistem otomatik olarak bağlantı ekleyecektir sizin değilse satışa çıkartacaktır. Fullentegre’ye yüklediğiniz ürün eğer amazon kataloğunda mevcut değil ise Amazon Entegrasyonu ile iletişime geçip kataloğa ürün ekletmeniz gerekiyor.

Amazon Entegrasyonu üzerinde ki siparişleriniz sistem içerisinde anlık olarak düşmektedir. Amazon üzerinden siparişlerinizi sisteme düştükten sonra stok takibi anlık olarak yapılmaktadır. Sizler Fullentegre sistemi içerisinde kendi anlaşmalı kargonuzu ile siparişlerinizi gönderim sağlıyorsanız siparişinizin kargo barkod çıktısını toplu ve ya manuel olarak Fullentegre sistemi içerisinden alarak kargoya verebilirsiniz.