Fullentegre’ye eklemiş olduğunuz ürünlerin altında bunadeğer için açmış olduğunuz ilanlar bunadeğer mağazanıza anında yansıyacaktır. BunaDeğerde ki mağazanızdan gelen siparişler bunadeğer entegrasyonu ile aynı anda Fullentegre paneli üzerinde görebilirsiniz.

E-Ticaret yapmak isteyenler, firmamızdan destek alarak bunu kolaylıkla yapabiliyorlar. Sunduğumuz entegrasyon ile ürünleriniz BunaDeğer’de anında yayınlanmaya başlıyor ve siz hemen kazanmaya başlıyorsunuz.

BunaDeğer’de satışa sunduğunuz ürünler için, BunaDeğer entegrasyon yazılımıyla kolaylıkla, sipariş takibi yapabiliyorsunuz. Entegrasyon yazılımı sayesinde, siparişi görebilmenin yanı sıra, satışları görebiliyor, stok kontrolü yapabiliyor ve ürün güncellemesi yapabiliyorsunuz.

BunaDeğer entegrasyonu ile ürünlerinizi ve siparişlerinizi tek ekran üzerinden görebilirsiniz. BunaDeğer entegrasyon programı sayesinde satışlarınızda artış gözlemleyebilirsiniz ve satışlarınızla birlikte cirolarınızda da artışlar görebilirsiniz. BunaDeğere ürün göndermek için Fullentegre paneli üzerinden ilan aç diyerek anında pazaryerinizdeki mağazanıza ilanınız açılaçaktır. BunaDeğer entegrasyonu ile gelen siparişlerinizi anında Fullentegre paneli üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Fullentegre BunaDeğer entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi ve siparişlerinizi tek bir ekrandan yönetin.