Fullentegre’ye eklenen tüm ürünler anında ciceksepeti.com da yayınlanmaya başlar ve aynı saniyede güncellenir. Çicek Sepeti mağazanızdan gelen siparişler Çiçeksepeti Entegrasyonu ile aynı anda Fullentegre paneli üzerinde görebilirsiniz

Entegrasyon sağladığımız pazaryerleri arasında Çiçeksepeti Entegrasyonu da yer almaktadır. Eğer Çiçeksepeti Pazaryeri’nde siz de satıcı olarak yer alıyorsanız ve entegratör üzerinden sürecinizi yönetmek istiyorsanız Fullentegre sizin için uygun olacaktır.

Sistemde Çiçeksepeti Entegrasyonu sayesinde mağazanızı yönetmek için Api bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Api bilgilerinizi Çiçeksepeti Pazaryeri üzerinden eğer mağaza başvurunuzu yeni tamamlıyorsanız entegratör ile çalıştığınızı belirterek ilerleyebilirsiniz bu bilgi sayesinden panelden api bilgilerine erişebilirsiniz. Hali hazırda mağazanız var ve api bilgilerine ihtiyaç duyuyorsanız, Çiçeksepeti Pazaryeri ile iletişime geçerek talep ettikten sonra mağazanız sisteme bağlanmak için hazır hale gelmektedir. Mağazanızı bağlamak için Fullentegre.com adresine giriş yaptıktan sonra panele gelerek entegrasyon alanından mağazalarım alanına ulaşmanız gerekmektedir. Mağaza ekle ibaresinden Çiçeksepeti’ne gelerek size iletilen bilgileri ilgili alanlara doldurduktan sonra Çiçeksepeti Entegrasyonu tamamlanmış olacaktır.

Mağazalarınızı bağladıktan sonra eğer mağazanızda ürünleriniz bulunuyorsa sisteme çekebilirsiniz. Bu yöntemin adı import olarak geçmektedir. Ürünlerinizi tekli olarak çekebileceğiniz gibi, mağaza import adı altındaki özelliğimiz ile tek seferde de sisteme çekebilirsiniz. Bu sayede bu ürünlerin olmadığı mağazalarınıza ilan gönderiminde bulunabilirsiniz. İlanlarınız Fullentegre’ye çekildikten sonra stok takibini sistem sizler için otomatik olarak yapmaktadır. Bunun dışında ilanınız ile alakalı gerekli güncellemeleri yine sistem içerisinden yapabilirsiniz. Çiçeksepeti Entegrasyonu katalog mantığı ile çalışan bir pazaryeri olduğu için ürün ekleme be düzenleme işlemleriniz belli bir onay sürecinden geçerek yayına alınmaktadır. Ürün ekleme ve güncelleme durumları için Çiçeksepeti Pazaryeri panelini ziyaret etmek yerine Fullentegre paneline gelerek sol menüdeki ürün işlem durumlarından, ilanlarınız ile alakalı sürecin başarılı mı ya da hatalı mı olduğunu takip edebilirsiniz.