Fullentegre’ye eklenen tüm ürünler anında gittigidiyor.com da yayınlanmaya başlar ve aynı saniyede güncellenir. Gittigidiyorda ki mağazanızdan gelen siparişler gittigidiyor entegrasyonu ile aynı anda Fullentegre paneli üzerinde görebilirsiniz.

E-ticarette Türkiye de pazardan ilk akla gelenlerden biri Gittigidiyor.com

Gittigidiyor entegrasyonu ile birçok kitleye ulaşabilir ve satmak istediğiniz ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz. Birden fazla kategoride birden fazla ürünü müşterilerinize Gittigidiyor güvencesiyle sunabilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu ile Fullentegre işlemleriniz; Sipariş yönetimi, ürün yönetimi, stok takibi, reklamlarınızın süresinin dolmasına kaç gün kaldığı gibi birçok özelliği kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Gittigidiyor mağazanızın api bilgilerini aldıktan sonra Fullentegre’ye kolayca bağlanabilir ve tüm işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. GittiGidiyor entegrasyonu ile varyantlı ürünler de sorunsuz bir şekilde sisteme çekilebilir ve mevcut varyant ürünler için GittiGidiyor paneline reklam asılabilir. GittiGidiyor açılacak kategorideki varyantları kabul ettiği sürece Fullentegre üzerindeki GittiGidiyor panelinizde varyant reklamlar sorunsuz ve kolay bir şekilde açılabilir.