Fullentegre’ye eklenen tüm ürünler anında hepsiburada.com da yayınlanmaya başlar ve aynı saniyede güncellenir. Hepsiburada ki mağazanızdan gelen siparişler hepsiburada entegrasyonu ile aynı anda Fullentegre paneli üzerinde görebilirsiniz.

HepsiBurada entegrasyonu, Fullentegre’nin pazar yeri entegrasyonlarından biridir.  Fullentegre HepsiBurada entegrasyonu ile ilan açma, kataloğa ürün gönderme, stok fiyat takibi, bağlantı ekleme, sipariş takibi, kargo barkod çıktısı ve fatura alma, muhasebe programı kullanılıyorsa siparişin muhasebeye işlenmesi, e-fatura kullanılıyorsa e-faturaya gönderilmesi gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

PraPazar HepsiBurada entegrasyonunu kullanmak için öncelikle HepsiBurada panelinden APİ bilgileri talep edilmelidir. Fullentegre’ye HepsiBurada mağazası eklendikten ve APİ bilgi girişleri sağlandıktan sonra sisteme entegrasyonu sağlanmış olup bu noktadan sonra HepsiBurada panelinden yapılabilen neredeyse tüm işlemler Fullentegre panelinden yürütülebilmektedir.

Fullentegre’yi her anlamda verimli kullanmak ve HepsiBurada ürün, fiyat ve stokları yönetebilmek için ürünler Fullentegre sistemine çekilmelidir. Bu işlem için tüm ürünlerin tek seferde Fullentegre  sistemine çekilmesi özelliği aktiftir. Bu yöntem ile HepsiBurada panelinizde bulunan tüm ürünler sisteme çekilecek olup bu noktadan sonra var olan ürünler için istenilen pazaryerine yeni ilanlar açılabilmektedir. HepsiBurada panelinden çekilmiş olan ürünler, farklı pazaryeri panellerinizde de bulunuyor ise bağlantı ekle yöntemiyle tek bir ana kart alında toplanabilmekte olup bu noktadan sonra da stok takibi anlık gerçekleştirilmektedir.

Fullentegre HepsiBurada entegrasyonu ile HepsiBurada kargo bilgileri toplu bir şekilde güncellenebilmektedir. Bu özellik ile, eğer çoklu mağaza özelliği kullanılıyorsa istenilen bir HepsiBurada mağazası için ya da her biri için “kargoya verilme süresi” ve “kargo şirketi” bilgileri toplu bir şekilde güncellenebilmektedir ya da istenirse bu işlem ürün bazlı olarak tek tek de yapılabilmektedir.