Fullentegre’ye eklenen tüm ürünler anında morhipo.com da yayınlanmaya başlar ve aynı saniyede güncellenir. Morhipo mağazanızdan gelen siparişler morhipo entegrasyonu ile aynı anda Fullentegre paneli üzerinde görebilirsiniz.

How to Write Stunning Blog Post Titles

Fullentegre aracılığıyla sahip olacağınız Morhipo entegrasyonuyla Morhipo üzerinde ürün satışı yaptığınız mağazanız için pek çok işlemi yapabilirsiniz. Entegrasyon sayesinde kolay bir şekilde yapacağınız işlemler şunlardır; ürün yükleme, stok yönetimi, sipariş takibi, satış takibi, fiyat güncelle, toplu satışa çıkart ve satışı durdur işlemleridir. Bu işlemleri panel üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Panel aracılığıyla yaptığınız ürün yüklemesi, fiyat güncellemesi ve diğer işlemler Morhipo’nın web adresine hızlı bir şekilde yüklendiği için zaman kaybetmeden yeni müşterilerinize ulaşırsınız. Bu sayede stok durumunuzu öğrenir ve stoklarınıza yeni ürünleri yükleyebilirsiniz. Böylece de pazaryerinde stok sorunu yaşamadan satışlarınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca entegrasyon sayesinde sipariş takibi yaparak aldığınız siparişlerin zamanında hazırlanması adına çalışmalar yapabilirsiniz.