Fullentegre entegrasyon sistemi ile pazardaki ürünlerinizi ve siparişlerinizi N11 Entegrasyonu ile tek bir ekrandan düzenli ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Stok ve fiyat güncellemeleri her gün otomatik olarak yapılır, böylece zamandan tasarruf edersiniz.

Entegrasyon yazılımı sayesinde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ediyoruz. Bu yazılımları birçok alanda kullanabiliyoruz. Örneğin, pazar yeri entegrasyon yazılımını e-ticarette rahatlıkla kullanabiliriz. Bu yazılımlar sayesinde kargo bilgileri, ürün kontrolü, kargo takibi vb. konularda bilgi alabiliyoruz.

N11 Entegrasyonu, e-ticarette pazar entegrasyonunu kullanan uygulamalar arasındadır. N11 Entegrasyonu ile ürün listeleri, muhasebe işlemleri, kargo takibi vb. Konularda bilgi edinebiliriz. Hatta tüm bunların otomatik olarak yapıldığını görüyoruz.

Örneğin müşteri ürünü iptal ettiğinde, iptal işleminin muhasebe birimine ihtiyaç duymadan otomatik olarak yapıldığını gözlemliyoruz. Bunu hem zamandan hem de maliyetten tasarruf olarak değerlendirebiliriz.

N11 mağazanızı Fullentegre ile entegre etmek çok kolaydır. Ürün ve stoklarınızı hızlı bir şekilde entegre edip geri çekebilirsiniz. Stoklarınızı düzenleyebilirsiniz. Siparişlerinizi düzenleyebilirsiniz. N11 entegrasyonu ile satışlarınızı artırabilir ve ürünlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.