Trendyol entegrasyonu ile tüm sipariş ve satışlarınızı takip edebilir, stoklarınızı kolayca yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz!

Trendyol Entegrasyonu için öncelikle API bilgilerinizi almanız gerekmektedir. Trendyol yönetim panelinize girdikten sonra sağ üst köşede bir profil ikonu bulunmaktadır. Bu simgeye tıkladığınızda hesap bilgilerinizi giriyorsunuz ve açılan pencerede Entegrasyon bilgisi var. Buradan aldığınız bilgileri Fullentegre sayfasının panelindeki mağaza ekle alanından Trendyol entegrasyonunu seçip bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Api key > Kullanıcı adı   

Api Secret > Api şifre

Trendyol’da çalıştığınız kargo şirketinizi seçerek aktif hale getirip kayıt yaptırabilir, Trendyol Entegrasyonu sağlayarak mağazanızı Fullentegre sistemine bağlayabilirsiniz.

Fullentegre’ye  bağladıktan sonra Fullentegre üzerinden Trendyol Entegrasyonu için ilan açabilir, Trendyol’ daki siparişlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Fullentegre’ye eklenen tüm ürünler trendyol.com’da anında yayınlanmaya başlar ve aynı saniye içinde güncellenir. Trendyol’da mağazanızdan aldığınız siparişleri trendyol entegrasyonu ile aynı anda Fullentegre panelinde görebilirsiniz.

E-ticaret yapmak isteyenler firmamızdan destek alarak bunu kolaylıkla yapabilirler. Sunduğumuz entegrasyon ile ürünleriniz anında Trendyol’da yayınlanmaya başlar ve anında kazanmaya başlarsınız. Trendyol entegrasyon yazılımı ile Trendyol’da satışa sunduğunuz ürünlere ait siparişleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Entegrasyon yazılımı sayesinde siparişi görüntüleyebilmenin yanı sıra satışları görebilir, stok kontrolü yapabilir ve ürünü güncelleyebilirsiniz.

Trendyol entegrasyonu ile ürünlerinizi ve siparişlerinizi tek bir ekranda görebilirsiniz. Trendyol entegrasyonu sayesinde cirolarınızda ve satışlarınızda ki artışı görebilirsiniz. Trendyol’a ürün göndermek için Fullentegre panelinde açabilecek ve mağazanızdaki ilanınızı anında açabileceksiniz. Trendyol entegrasyonu ile gelen siparişlerinizi anında Fullentegre panelinden görüntüleyebilirsiniz. Fullentegre Trendyol entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi ve siparişlerinizi tek bir ekrandan yönetin. Trendyol entegrasyonu ile ürünleri içe aktarabilir, otomatik olarak güncelleyebilir, varyantlara birden fazla görüntü yükleyebilir, toplu fatura oluşturabilir, kargo süreçlerini hızlandırabilirsiniz.